wyróżnienia przyznawane

Autor: norwyy | Kategorie:
Tagi:
31. października 2010 19:53:00

Nagrody ESPY to prestiżowe wyróżnienia przyznawane corocznie przez telewizję ESPN. Dla sportowców są tym, czym nagrody Grammy dla muzyków lub Emmy dla twórców telewizyjnych.

Nagrodę z rąk Lindsey Vonn i Shauna White'a odebrał na gali w Nokia Theatre w Los Angeles Isner. Od razu podziękował swojemu rywalowi. - Chciałbym pogratulować Nicolasowi., tego dnia był bezwzględnym wojownikiem. Isner i Mahut zostali wspólnie wyróżnieni w kategorii najbardziej rekordowego występu roku (Best Record-Breaking Performance). Kategoria ta istnieje od 2001 roku, i w przeszłości wygrywali ją między innymi Pete Sampras, Tiger Woods i Michael Phelps. Francuz i Amerykanin pokonali innych nominowanych, między innymi Rogera Federera i Usaina Bolta.
  Nie można sobie wyobrazić meczu kończącego się wynikiem 70:68 w piątym secie, ale nam się udało - powiedział 25-latek odbierając nagrodę. - Zanim skończyli grać, chłopcy podający piłki stali się mężczyznami - żartował prowadzący galę komik Seth Meyers.

Matkowski zostali

Autor: norwyy | Kategorie:
Tagi:
31. października 2010 14:05:00

Fyrstenberg i Matkowski zostali rozstawieni z numerem drugim, a w pierwszej rundzie trafili na Francuzów Arnauda Clementa i Jo-Wilfrieda Tsongę

 

Natomiast Kubot i Marach zagrają z jedynką, a na otwarcie wylosowali Hiszpanów Guillermo Garcię-Lopeza i Alberta Montanesa.


O ile polsko-austriacki debel może się już udać do Walencji, o tyle Fyrstenberg i Matkowski zagrają w niedzielę po południu w finale mniejszej halowej imprezy ATP Tour na twardych kortach w Wiedniu (pula nagród 650 tys. euro).